Czy podoba wam się wioska
Przystanek jest to najlepszy klub nocny w gminie.Jednym z hasłeł promujących go jest stwierdzenie Co Robiwa-Dz......wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik


  PRZEJDŹ NA FORUM