Czy podoba wam się wioska
Ja uważam że wioska Leszcze jest piękną wioską.Zawsze mi się podobała i lubie ją zwiedzać. nie chciałbym mieszkać w żadnym innym miejscu na świecie
PRZEJDŹ NA FORUM